вул. Національної Гвардії 14/В

Апаратура

Професійне обладнання допомагає нашим фахівцям максимально зручно та безболісно проводити ряд маніпуляцій для лікування паціентів! Обладнання підбиралось з урахуванням специфіки нашого лікувального закладу. Апаратура відповідає усім критеріям надійності, ергономічності та практичності.

Всі процедури проводяться після консультації та за чітким призначенням лікаря «Медікум plus»

Ендоскоп

Image

Ендоскоп (риноскоп, отоскоп) – сучасний метод обстеження ЛОР – органів за допомогою відеоапаратури, зображення виводиться на екран в значному збільшені, що дозволяє діагностувати захворювання глибоких відділів (носа, носоглотки, вуха тощо).

Імпендансометр

Image

Імпедансометр – діагностика слуху у дітей від народження та дорослих, визначення місця і характеру порушення у слуховій системі, оцінка стану середнього вуха, слухової труби та слухових нервів.

Аудіометр

Image

Аудіометр – діагностика слуху у дорослих та дітей від 6 років , визначення ступеня втрати слуху (кісткова та повітряна провідність) та пошкодження слухового нерва.

Пневмомасаж

Image

Пневмомасаж барабанних перетинок – апарат, який за допомогою нагнітання повітря приводить в рух барабанну перетинку (актуально при тубоотитах, спайкових захворювань  порожнини середнього вуха, після перенесених отитів).

Кукушка

Image

Промивання п/пазух методом переміщення (КУКУШКА) – апаратне промивання носа та приносових пазух  при аденоїдитах, гайморитах, ринітах тощо.

Тонзилор

Image

Тонзилор – вакуумне апаратне промивання мигдаликів при хронічному тонзиліті, ультразвукове лікування аденоїдитів, отитів, тонзилітів, лімфаденітів тощо.

Лічильник лейкоцитарної формули крові С-5

Image
Лічильник лейкоцитарної формули крові С-5 призначений для підрахунку лейкоцитарної формули крові, рахунки еритроцитів і інших рахункових процедур, виконуваних при аналізі крові.

Мікроскоп MICROmed

Image
Мікроскоп - призначeний для спостeреження як об'ємних прeдметів, так ітoнких плівкoвих і прoзорих oб'єктів, а такoж препарірoвальних рoбіт,
дoсліджень як пpи штучному, тaк і при пpиродному освітлeнні в відбитoму та прохіднoму світлі.

Електрофорез

Image

Електрофорез – фіз. процедури після запальних захв. вуха, горла, носа, легень тощо (введення ліків в глибокі тканини, в ділянку запалення за допомогою електрично заряджених частинок).

Автоматичний гематологічний аналізатор Abacus Junior 30

Image

Компактний настільний пристрій, з продуктивністю 30 тестів/год., визначає 22 параметри крові з диференціацією лейкоцитів на 3 субпопуляції.

Мікроскоп XS-5520 Micromed бінокулярний

Image
Біологічний бінокулярний мікроскоп дослідницького класу, для морфологічних досліджень у світлі в світлому полі. Застосовується в лабораторіях медичних і науково-дослідних установ для проведення тривалих рутинних і загальноклінічних дослідженнях.)

Тубус Кварц

Image

Тубус кварц – кварцування порожнин вуха, горла, носа та шкіри при запальних захворюваннях (зовнішній отит,  стоматит, тонзиліт тощо).

Фіброларингоскоп

Фіброларингоскоп
Пристрій для огляду носової порожнини , носоглотки , гортані , оцінки біомеханіки процесів дихання, ковтання , голосоутворення. Тонка, гнучка система ендоскопа дозволяє безпечно та безболісно оглянути глибокі відділи носоглотки та гортані у дітей та дорослих , вивести зображення на екран в реальному часі, провести запис, взяти біопсію при потребі.

Електрокардіограф Юкард 100

Електрокардіограф Юкард 100

Нове покоління портативних багатоканальних електрокардіографів. Проводиться цифрова обробка сигналів, що розширяє функціональні можливості . Вбудована система аналізу та інтерпритації ЕКГ.

Медікум плюс

76000 Україна
м.Івано-Франківськ
вул. Національної Гвардії 14/В

Пн-Пт: 900 - 2000
Сб: 900 - 1700
Нд: Вихідний

Створення та розкрутка сайта "Дзига"