вул. Національної Гвардії 14/В

Наші послуги

Основний напрямок роботи Медичної практики «Медікум plus» діагностика та лікування дітей та дорослих із захворюваннями ЛОР-органів та порушенням слуху. Також в клініці консультують вузькі суміжні спеціалісти (дитячий гастроентеролог, алерголог, пульмонолог). Відбувається підписання декларацій з сімейним лікарем та педіатром. Успішно функціонує своя лабораторія.

ЛОР

Консультує дітей та дорослих із захворюваннями вуха, горла, носа, проводить ендоскопічний огляд ЛОР- органів, діагностує захворювання, призначає лікування чи обстеження, контролює процес одужання.

Сурдолог

Проводить обстеження слуху у дорослих і дітей, визначає причину втрати чи порушення слуху, визначає схему подальшої реабілітації. Проводить підбір та налаштування слухових апаратів.

Дитячий алерголог

Консультує дітей з різними проявами алергії (висипання на шкірі, прояви полінозу, астматичні напади, тощо), визначає потребу та варіант алерготестування, призначає лікування.

Дитячий гастроентеролог

Дитячий гастроентеролог займається діагностикою та лікуванням проблем шлунково – кишкового тракту у дітей (целіакія, виразкова хвороба, захворювання кишківника, токсичні та аутоімунні гепатити, тощо)

Дитячий пульмонолог

Консультує дітей із захворюванням бронхо-легеневої системи (пневмонії, бронхіти, вроджені вади тощо), проводить діагностику та лікування.

  • Спеціалісти з лабораторної діагностики працюють з аналізом крові . Аналізи проводяться на місці на сучасному гематологічному аналізаторі з підрахунком формули під мікроскопом.
  • Сімейний лікар підписує декларації з дорослими та дітьми, сімейний педіатр підписує деклараці з дітьми від народження до 18 років. Всім пацієнтам, з якими підписані декларації , безкоштовно надаються послуги, які гарантовані державою, згідно положення про сімейну медицину.
  • Пацієнти, які хочуть отримати консультацію терапевта чи педіатра (спеціаліста з сімейної медицини), з якими не підписана декларація, консультуються за оплату.